Arjantin Uçak Bileti

Arjantin Uçak Bileti

Arjantin Uçak Bileti Fiyatı
Arjantin Uçak Bileti Fiyatı

Arjantin uçak biletinizi almadan önce çok iyi araştırma yapmanız gerekmektedir.

Arjantin uçak biletinizi almadan önce iyi bir araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. Çünkü Arjantin’e giderken Latin Amerika ülkeleri üzerinden transit vize istenmezken, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’dan Almanya (Frankfurt) aktarmalı gidişlerde transit vize istenmektedir. Bu yüzden Brezilya üzerinden yapacağınız aktarmalarda transit vize istenmemektedir.

Arjantin Uçak Bileti Alırken Bilinmesi Gerekenler

Burada belirtmemiz gereken en önemli konu ise, Arjantin uçak biletinizi almadan önce aktarmalı ve aktarmasız uçuşlar arasındaki bilet fiyatı farkıdır. Türkiye’den Arjantin Buenos Aires’e aktarmasız olarak giden tek havayolu şirketi Türk Hava Yolları’dır. Aktarmasız direkt uçuşlarda Arjantin uçak bileti fiyatınız daha pahalı olmakla beraber, aktarmalı uçuşların da ise; uçuş süresi uzadığı için uçak biletleri daha uygun fiyatlara düşmektedir. Varış süresi ile fiyatlar arasında ters orantı vardır.

Arjantin Uçak Bileti Fiyatı Ne Kadardır?

Güncel olmamakla beraber tahmini olarak direkt uçuşlar 869 €’dan başlayan fiyatlarla Arjantin uçak biletleri satışa sunulmaktadır. (Burada verilen fiyatlar tahmini fiyatlar olup hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Net fiyatlar için hava yolu şirketleriyle bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.)

Belirtmemiz gerekir ki Arjantin içinde uçuş fiyatları bir hayli pahalıya gelmektedir. Arjantin Havayolları’nın son zamanlar irtifa kaybetmesi de ayrı bir gündem maddesidir. İptal edilen uçuşlar, habersizce değiştirilen saatlerin oldukça sarkması, rezervasyonlarda oluşan hatalar son zamanlarda müşterilerin canını oldukça sıkmaktadır.

Arjantin Uçak Bileti Alırken Turizm Şirketlerinden Yardım Alın

Arjantin turuna ya da Arjantin tatiline çıkmadan önce, Arjantin uçak biletinizi alırken, bu konuların iyice masaya yatırılması gerekmektedir. Son zamanlarda Brezilya’da ciddi bir uçuş fiyatı indirimi ve kolaylığı söz konusuyken, Arjantin’de aynı durum söz konusu değildir. Bu yüzden uzman bir turizm şirketinden yardım almanızda oldukça fayda vardır. Vize sorunlarının aktarma yaparken ortaya çıkması kaçınılmazdır. Aktarmaların nereden olacağı, hangi vizelerin hazırda eliniz olması gerektiği, pasaportunuzla hangi aktarmaları yapabileceğiniz gibi cevabının net olarak bilinmesi gereken birçok konu vardır. Özellikle Pasaport Süresi / Transit Vize istemi gibi konuları çözüme kavuşturmak münferit olarak çok zordur. Burada profesyonel yardım alıp destinasyon şirketlerinden yardım almanız, turlarınızı profesyonel olarak takip eden uzmanlarca ayarlamanız size zarardan çok rahat bir tatil imkanı sağlayıp rahat getirecektir. Keza bilmeden yapacağınız karışık işler, bağıl olmayan biletler, saati belli olmayan uçuşlar ve önceden rezerve edilmemiş yüksek meblağlı biletler, canınız oldukça sıkacaktır.

Yorumlar