El Salvador Uçak Bileti

El Salvador Uçak Bileti

El Salvador Uçak Bileti Fiyatı
El Salvador Uçak Bileti Fiyatı

El Salvador uçak bileti fiyatı aktarma yapacağınız ülkeye göre değişmektedir. Direkt uçuşların fiyatı daha pahalıyken, aktarmalı uçuşların fiyatı daha ucuzdur.

El Salvador uçak biletinizi Amerika aktarmalı olarak Miami üzerinden yapabilirsiniz. Bunun yanında Atlanta aktarmalı ve Houston aktarmalı olarak da gidilebilmektedir. El Salvador uçak biletinizi alırken, İspanya üzerinden Madrid aktarmalı ya da Almanya üzerinden Frankfurt aktarmalı olarak alabilme imkânına sahipsiniz.

El Salvador Uçak Bileti Fiyatı Ne Kadar?

El Salvador uçak bileti fiyatı aktarma yapacağınız noktaya göre değişmektedir. Fakat tahmini olarak genel bir fiyat vermemiz gerekirse 2.200 – 3000 Türk Lirası arasında değişen fiyatlar vardır. (Bu fiyat hiçbir geçerlilik arz etmez, gerçek fiyatlar için havayolu şirketinizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.)

El Salvador uçak biletinizi alırken, uzman tur şirketlerinden yardım almanızdır. El Salvador turlarında uzman şirketler daha önceden anlaşmalı havayolları ile uygun uçak biletlerini rezerve ettirip, size kolaylık sağlayabilir.

El Salvador Havaalanı Nerede?

El Salvador havaalanı, El Salvador’un başkenti San Salvador’dadır. Yurt dışından gelen uçaklar El Salvador’un başkenti San Salvador’a iniş yapmaktadır.

El Salvador’a en yakın havaalanları ise,250 kilometre ile San Pedro Sula havaalanı, 350 kilometre ile Managua havaalanı,205 kilometre ile Guatemala City havaalanı, 300 kilometre ile Punta Gorda havaalanı ve 195 kilometre ile Tegucigalpa Havaalanı’dır.

Türkiye’den El Salvador’a Giden Havayolu Şirketleri Hangileridir?

El Salvador’a Türkiye’den direkt uçuş yoktur. Türk Hava Yolları ve Atlas Jet aktarmalı olarak El Salvador’un başkenti San Salvador’a gidebilirsiniz.

Bunun için Sabiha Gökçen ya da Atatürk Havalimanlarından Türk Hava Yolları’na binerek, anlaşmalı olarak Avianca havayollarına aktarma yaparak gidebilirsiniz.

Bir diğer yol ise KLM havayolları ile El Salvador’a gitmektir. KLM havayolları ve anlaşmalı olarak Copa Airlines’a aktarma yaparak El Salvador’a gidebilirsiniz.

Avianca, Lufthansa, Aeromexico Airlines şirketleri de Avrupa üzerinden aktarma yaparak El Salvador’a iniş gerçekleştirmektedir.

El Salvador Uçakla Kaç Saat?

El Salvador Uçakla Kaç Saat? El Salvador’a Uçakla Uçuş Süresi Ne Kadar? El Salvador’a yapacağınız aktarma uçuş süresini belirlemektedir. El Salvador’a iki ya da daha fazla aktarma yapabilme durumunuz vardır. Bu da varış sürenizi doğru orantılı olarak arttıracaktır. Bu yüzden tahmini olarak yazmamız gerekirse 1 günü aşkın sürelerle El Salvador’a varılabilecek zamanlar olmaktadır.1 gün 2 saat olarak genel bir varış süresi verebiliriz. Fakat bu süre aktarmalara ve gecikmelere bağlı olarak gerçekçi olmayabilir.

Yorumlar