El Salvador’a Nasıl Gidilir?

El Salvador’a Nasıl Gidilir?

El Salvador'a Nasıl Gidiliyor?
El Salvador'a Nasıl Gidiliyor?

El Salvador’a Nasıl Gidilir? El Salvador Orta Amerika ülkesi olup, Honduras ve Guatemala’ya komşudur. El Salvador’a Türkiye’den uçakla gidilmektedir.

El Salvador’a Türkiye’den gitmek için aktarma yapmamız gerekmektedir. El Salvador’a Türkiye’den direkt uçuşlar bulunmamaktadır. El Salvador’a gitmek için önce Türkiye’den Amerika Birleşik Devletlerine gitmemiz gerekmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nden El Salvador’a gitmenin üç ayrı aktarma yolu vardır.

Bunlardan birincisi Miami üzerinden El Salvador’a aktarma yapmaktır. İkincisi Houston üzerinden aktarma yapmak, üçüncüsü ise Atlanta üzerinden El Salvador’a aktarma yapmaktır.

El Salvador’a Amerika Aktarmasız Nasıl Gidilir?

El Salvador’a Amerika aktarmasız gitmek için Almanya ya da İspanya aktarmalı geçmek gerekmektedir. Almanya’dan Frankfurt, İspanya’dan ise Madrid üzerinden El Salvador’a direkt olarak gidebilirsiniz.

Amerika Üzerinden El Salvador’a Aktarmalı Giderken Amerika Vizesi Gerekli Midir?

Amerika üzerinden El Salvador’a giderken Amerika vizesi almak gereklidir. Ne yazık ki Amerika, kendi üzerinden aktarma yaparken vize konusunda ciddi önlemler almaktadır. Transit Vize Amerika’da geçmemektedir.

Avrupa’dan El Salvador’a Aktarmalı Giderken Transit Vize Gerekli Midir?

Evet. Almanya Frankfurt ve İspanya Madrid üzerinden El Salvador’a giderken transit vize gereklidir.

Yorumlar