Guatemala Uçak Bileti

Guatemala Uçak Bileti

Guatemala Uçak Bileti Fiyatı
Guatemala Uçak Bileti Fiyatı

Guatemala uçak biletinizi alırken, aktarma yapacağınız yer sizin için çok önemlidir. Türkiye’den Guatemala’ya direkt uçuş yoktur.

Guatemala uçak biletinizi aktarmalı olarak almanız gerekmektedir. Guatemala’ya giderken Amerika Birleşik Devletleri üzerinden aktarma yapacaksanız Amerika vizesi almanız gerekmektedir. Avrupa üzerinden yapacağınız aktarmalarda ise transit vize almanız gerekmektedir.

Guatamala’ya Aktarma Yaparken Vize / Transit Vize

Almanya Frankfurt’tan yapacağınız aktarmalarda transit vize istenmektedir. Size bir tavsiye vermem gerekirse, Amerika ve Frankfurt’a hiç girmeden, İspanya’nın başkenti Madrid üzerinden aktarmaya yaparak gitmeniz olacaktır. Çünkü transit vize ve Amerika vizesi almadan direkt olarak gitmeniz daha kolaylaşacaktır.

Guatemala uçak bileti fiyatınıza da değinirsek, Guatemala uçak biletiniz tahmini fiyatlarla Guatemala City’ye 2.500 – 3500 Türk Lirası arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.(Burada tahmini verilen Guatemala uçak bileti fiyatının hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçek fiyatlar için hava yolu şirketinizle görüşünüz)

Guatemala Havaalanı

Guatemala havaalanına da değinirsek, Guatemala havaalanı, Guatemala’nın başkenti Guatemala City’dedir. İniş yapacağınız yerde başkenttir.

Yorumlar