Küba’ya Nasıl Gidilir?

Küba’ya Nasıl Gidilir?

Küba'ya Nasıl Gidiliyor?
Küba'ya Nasıl Gidiliyor?

Küba’ya Nasıl Gidilir? Küba’ya uçakla gidilmektedir. Türkiye’den Küba’ya gitmek için Avrupa ve Latin Amerika’dan Küba’ya aktarma yapılmak zorundadır.

Küba’ya Nasıl Gidilir? sorumuzu yanıtlarken, öncelikle aktarma yapılacak yer, gidilecek rota, uçak biletlerimizin ne şekilde ayarlandığı gibi durumları bilmemiz gerekmektedir. Birçok havayolu şirketi Küba’ya uçmaktadır.

Küba’ya Hangi Havayoluyla Gidebilirim?

Küba’ya Nasıl Gidilir? Küba’ya Hangi Havayolu Şirketiyle Gidebilirim? Küba’ya gidebileceğiniz havayollarından bazıları Air France, Cuba Air, KLM, İberia ve Lutftansa’dır. Sorunsuz ulaşım sağlayan havayolu şirketlerinden birisi olan Air France, Küba’ya gitmek adına daha planlı yolculuk sunmaktadır. Sürekli olarak Küba’ya gitmekte ve aktarmalarda, varış sürelerinde sorunsuz bir plan-program oturtmuştur.

İstanbul’dan Paris’e 3-4 saat arasında bir yolculuk, hemen ardından yapacağınız aktarma ile Küba’nın başkenti Havana’ya varabilirsiniz. Bu da toplamda hızlı bir aktarmayla 15 saat, 17 saat arasında Küba’ya varmak demektir. Gayet makul olan bu süre sizin için en hızlısı olacaktır. Bu yüzden Küba uçak biletinizi alırken iyi araştırma yapmanız gerekmektedir.

Küba’ya Uçakla Kaç Saatte Varılıyor?

Küba’ya Nasıl Gidilir? sorumuzu yanıtladıktan sonra, Küba’ya Uçakla Kaç Saat? sorumuzu yanıtlayalım. Küba’ya uçakla yaklaşık olarak 14-15 saatte varılmaktadır. Tabii ki bu saat tahmini olup, aktarma yapacağınız ülkeye ve o ülkedeki bekleme sürenize göre değişiklik göstermektedir. İstanbul saat dilimi ve Küba saat dilimi arasında 8 saat fark vardır.

Yorumlar

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.