Paraguay Uçak Bileti

Paraguay Uçak Bileti

Paraguay Uçak Bileti Fiyatı
Paraguay Uçak Bileti Fiyatı

Paraguay Güney Amerika’nın ortasında yer almaktadır. Latin Amerika ülkesi olan Paraguay’a uçak bileti alırken aktarma yapacağımızı unutmamız gerekir.

Paraguay’a giderken öncelikle Frankfurt ya da Avrupa’nın belirli noktalarından aktarma yapabiliriz. Bununla beraber Paraguay uçak biletimizi alırken Latin Amerika ülkelerinden ya da Amerika’dan da aktarma yapabiliriz.

Paraguay Uçakla Kaç Saat?

Paraguay Uçakla Kaç Saat? Paraguay uçakla yaklaşık olarak 30 saat sürmektedir. Fakat bu süre aktarmalara göre değişmektedir.

Paraguay Havaalanı

Paraguay’ın başkenti’nde Asuncion havaalanı vardır. Zaten Paraguay’ın başkenti Asuncion’dur. Bir diğer havaalanı olan, Ciudad del Este havaalanı da kullanılabilmektedir.

NOT: Paraguay’a gitmeden önce bildirmemiz gerekir ki, ülkenin kendi para birimi olan “Guarani”yi yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Paraguay Uçak Bileti Fiyatı

Paraguay uçak bileti fiyatı tahmini olarak 2500-3500 Türk Lirası arasında değişmektedir. (Burada belirtilen tahmini fiyatlar hiçbir kesinlik içermemektedir. Gerçek fiyatlar için havayolu şirketleriyle görüşünüz.)

Yorumlar